Overswipe 1.1 (ios)

Overswipe

1.1
Overswipe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Overwipe sayesinde arkadaşlarınıza göstermek istediğiniz fotoğrafları seçebilir ve bu sayede arkadaşlarınızın özel fotoğraflarını görme ihtimallerini sıfıra indirebilirsiniz.

Overswipe oldukça yaratıcı bir fikirle tasarlanmış bir uygulama. İşlevini anlatmak için durumu biraz dramatize edelim; bir arkadaşınızla oturuyorsunuz ve telefonunuzdaki fotoğraflara bakmak istedi. Ne yazık ki cihazınızda depoladığınız her fotoğraf herkese göstermek için uygun değil. Arkadaşınız fotoğraflarınıza bakarken fazla ileri gitti ve görmemesini istediğiniz fotoğrafları gördü. Çok kötü değil mi?

Overswipe ile sadece göstermek istediğiniz fotoğrafları tek bir yere toplayarak potansiyel tehlikelerin önüne geçebilirsiniz. Bunu yapması ise gerçekten çok basit. Uygulamayı açın ve sadece göstermek istediğiniz fotoğrafları seçin. Bu aşamadan sonra arkadaşınız ne yaparsa yapsın o fotoğraflardan başka bir fotoğrafa ulaşamayacaktır.

Uygulamanın tüm özellikleri bunlarla sınırlı değil. Dilerseniz kendi belirleyeceğiniz bir şifre sayesinde fotoğraflarınızı tamamen güvene alabilirsiniz. Kısaca Overswipe cihazında çok fazla fotoğraf bulunan ve bunları güvenli bir şekilde saklamayı sürdürmek isteyenlerin denemesi gereken bir uygulama.

YORUMLAR