Owen's Odyssey 1.0 (ios)

Owen's Odyssey

1.0
Owen's Odyssey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zorlu parkurlardan hoşlananlara kaliteli bir oyun sunan Owen's Odyssey iOS için ücretsiz bir platform oyunu.

Genç bir erkek çocuğunun hikayesini konu alan Owen's Odyssey, seyahati sırasında rüzgarın azizliğine uğrayıp Castle Pookapick isimli kasvetli bir ortama sürükleniyor. Dikenlerin, testerelerin, ateşin ve düşen kayaların kol gezdiği bu tehlikeli ortamda Owen, pervaneli şapkası sayesinde havada süzülerek hayatta kalmaya çalışıyor.

Zorluk seviyesi oldukça yüksek bir oyun olan Owen's Odyssey, bunun haricinde başarılı bir mobil oyunun ihtiyaç duyacağı tüm donanıma sahip. Kolay kontroller, akıllı bölüm tasarımları, başarılı animasyonlar ve uyumlu oyun içi müziklerle harika bir kompozisyon çiden bu yetenek oyunu ne yazık ki herkesin tadını çıkartarak oynayabileceği bir zorlukta değil.

Belki vakit biraz ilerlese kontroller oyunseverler için daha kolay gelecektir ancak ilk bir dakika içerisinde bile hemen hemen herkesin ilk denemede öleceği zorluk seviyesine adım atmış oluyorsunuz. Flappy Bird ve Mario oyunlarının bir karışımı olduğunu iddia eden oyun aslında bu konuda büyük ölçüde haklı. Tabii ki bir Mario oyununun derinliğinden bahsetmek mümkün değil, ama bölüm tasarımı ve sürekli zıplama denegesi üzerine kurulan oyun bu iki türü bir araya getirebiliyor.

Ücretsiz olan bu platform ve beceri oyununu yeteneğinize güvendiğiniz müddetçe kaçırmamanızı öneriyorum.

YORUMLAR