OYAK

1.0
OYAK
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Resmi OYAK uygulaması ile iPhone ve iPad'lerinizden kolayca üyelik bilgilerinize ve diğer işlemlere erişebilirsiniz.

OYAK'ın hazırladığı resmi iPhone ve iPad uygulaması ile ordu mensuplarının pek çok bilgiye çok daha kolay bir şekilde erişimi mümkün hale geliyor ve uygulama ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Hem bu yanı hem de sade, basit yapısı ile aranılan bilgilerin hemen elinizin altında olması bu tip bir uygulama için oldukça yeterli görünüyor.

Uygulamaya giriş yapabilmek için ilk olarak kurum üye numarası ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekiyor. Bu adımdan sonra ana menüye ulaşabilir ve hemen işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer uygulamaya üye girişinde sorunlar yaşıyorsanız yine uygulamanın ilk sayfasında yer alan "OYAK'ı Arayın" butonunu kullanabilir ve destek alabilirsiniz.

OYAK iOS uygulamasında yer alan temel bilgilere kısaca göz atacak olursak;

  • Üyelik bilgileri
  • Sosyal hizmetler
  • Hesaplama araçları
  • Bilgi güncelleme

Elbette bu menülerin altında alt menüler ve bilgiler de yer alıyor. Dolayısıyla bir sosyal hizmetler uygulaması için tüm gerekenleri sunduğunu söylemek mümkün. Eğer OYAK mensubuysanız ve işlemler için web arayüzünü kullanmak yerine akıllı cihazınızla pratik bir şekilde gerçekleştirmek isterseniz kesinlikle göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR