Oz: Broken Kingdom 1.4.8 (ios)

Oz: Broken Kingdom

Oz: Broken Kingdom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    177

  • Üretici

    Nexon

Oz: Broken Kingdom mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Oz: Broken Kingdom eğer iPhone'unuzun sınırlarını ozrlayacak bir oyun oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil RPG oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Oz: Broken Kingdom'da birçoğumuzun çocukluğundan hatırlayacağı Oz Büyücüsü masalı bir oyuna dönüştürülüyor. Oz: Broken Kingdom'da hikayenin de ana kahramanı olan Ophelia Shen, Teneke Adam, Aslan ve Korkuluk gibi arkadaşlarıyla birlikte uzun bir serüvene çıkıyor. Oz diyarı, büyük karanlık tarafından tehdit edildiğinde kahramanlarımız bu tehlikeyi durdurmak için gönüllü oluyorlar. Biz de onlara bu serüvende eşlik ediyoruz ve aksiyona dalıyoruz.

Oz: Broken Kingdom oynanış anlamında klasik bir RPG. Sıra tabanlı savaş sistemine sahip olan oyunda kahramanlarımızla hamle yaptıktan sonra rakibimizin hamle yapmasını bekliyoruz. Sahip olduğumuz kahraman takımında yer alan her üye kendilerine özel savaş yeteneklerine sahipler. Düşmanlarımız karşısında galibiyet elde edebilmemizin yolu da bu yeteneklerimizi doğru anda kullanmaktan geçiyor.

Oz: Broken Kingdom'ı dilerseniz senaryo modunda, dilerseniz online olarak diğer oyunculara karşı arenalarda savaşarak oynayabilirsiniz. iPhone 7'nin tanıtım etkinliğinde yeni telefonunun gücünü göstermek üzere sergilenen bu oyun grafiksel kalite açısından oldukça başarılı.

YORUMLAR