Özdilek 4.0.2 (ios)

Özdilek

Özdilek
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Özdilek uygulaması ile Özdilek mağazalarındaki indirimlere, ürünlere ve hatta sinema filmlerine dahi erişim sağlayabiliyoruz.

Özdilek, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz işlevsel bir uygulama. Özdilek mağazalarının sadık müşterileri tarafından mutlaka denemesi gereken bir yapım olan Özdilek sayesinde mağazalar hakkında kapsamlı bilgilere sahip olabiliyoruz.

Uygulamaya girdiğimiz zaman Özdilek'in o meşhur turuncu rengi baz alınarak tasarlanmış bir arayüz çıkıyor. Arayüzde farklı fonksiyonlara erişebilmek için basit kaydırma hareketleri yapmak yeterli oluyor.

Sunulan özellikler arasında kataloglar, mağazalar ve şubeler, kampanyalar ve iletişim köşesi yer alıyor. Uygulama sayesinde mağazaları harita üzerinde görüntüleyebiliyor ve telefon numalarına erişim sağlayabiliyoruz. Bilmediğimiz bir şehre gittiğimizde o şehirde bulunan Özdilek mağazasını bu özellik sayesinde kolayca bulabiliyoruz.

Özdilek üzerinden mağazalardaki indirimlere ve kataloglara erişim sağlayabiliyoruz. Farklı ürünler arasında geçiş yapabiliyor, beklentilerimize göre aramalar yapabiliyoruz. Eğer canınız film izlemek istiyorsa Cinetime'da gösterimde olan filmleri görüntüleyebilir ve hatta e-bilet satın alabilirsiniz.

YORUMLAR