Ozmo Cornet

Ozmo Cornet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Osmo Cornet, çikolataları toplayarak en yüksek skora ulaşmaya çalıştığımız bir çocuk oyunudur.

Ozmo dünyasına aşinaysanız ve eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız yenilenen haliyle mobil platformlardaki oyununa mutlaka bakmalısınız. Çocukların severek oynayacağı bir oyun olan Ozmo Cornet ile kendimizi eğlenceli bir maceranın ortasında buluyoruz.

Ozmo Cornet, oldukça basit ama zevkli hikayeye sahip olan bir çocuk oyunu. Kleopatranın kurtulmasıyla birlikte Cornet Adası rahat bir nefes alıyor fakat etrafa dağılan çikolataları birilerinin toplaması gerekiyor. Bu noktada oyunu indirdiğimizde karşımıza çıkan ekrandan Ozo veya Ozli karakterlerinden birini seçip yola devam etmeliyiz. Osmo dünyasında karakterimizi seçtikten sonra hemen yola koyuluyoruz. Koşabildiğimiz kadar koşuyoruz ve çikolataları topluyoruz. 

iPhone ve iPad cihazlarında her yaştan insanın denemek isteyeceği oyunda güzel bir atmosfer bizleri bekliyor. Çocuk oyunları kategorisine göre çok iyi grafiklere sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Oyunun kontrollerinin de gayet kolay olduğunu düşünüyorum. Önümüze çıkan sandıkların üzerinden atlıyor ya da örümceklerden yuvarlayarak kurtulmaya çalışıyoruz. 

En yüksek skoru yapmaya hazırsanız Osmo Cornet'i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Çocukları için oyun arayan ebeveynlerin mutlaka denemesini öneririm.

YORUMLAR