PackPoint 1.0 (ios)

PackPoint

1.0
PackPoint
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PackPoint iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz seyahat çantası hazırlamaya yardımcı bir uygulamadır.

Seyahate çıkmanın en yorucu kısımlarından biri valiz tolamak ve dönünce boşaltmak olsa gerek. Boşaltma konusunda evin en eliçabuk olanından yardım istemek size kalıyor ama hazırlanma kısmını kolaylaştırabilecek iPhone ve iPad uygulaması PackPoint, sizin için alınacaklar listesi hazırlıyor.

Evli değilseniz veya ailenizle yaşamıyorsanız, kendi çantanızdan ve almayı unuttuklarınızdan siz sorumlusunuz. Zaten senede bir-iki kez çıktığınız bir tatili veya önemli bir iş gezisini unuttuğunuz eşyalar yüzünden sıkıntılı geçirmenizi engelleyen PackPoint, seyahat konusunda deneyimli bir yol arkadaşı gibi. Gideceğiniz yeri, ne zaman gideceğinizi ve kaç gün kalacağınızı sorduktan sonra o tarihteki hava durumuna göre ve yapmak istediğiniz aktivitelere göre valiz listesi çıkarak uygulama, yanınıza sürekli almak istediğiniz tişört, çamaşır gibi paket liste hazırlayarak her seyahatte yenilemenizin yanında, diş fırçası, tarak gibi lokasyon bağımsız ihtiyaçlarınızı da hatırlatıyor.

İş arakdaşlarını veya arkadaş grubunuzla planladığınız bir seyahatin listesini paylaşmanızı sağlayan, cinsiyetinize göre özel liste çıkararak gereksiz ayrıntılarla uğraştırmayan PackPoint, iPhone'unuzun seyahat yardımcısı uygulamalarının yanında çok işinize yarayacak.

YORUMLAR