Page Flipper

Page Flipper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Page Flipper, iOS cihazlarınızda boş zamanlarda tutkunu olacağınız sevimli bir arcade oyunu. Oyunda ufak bir karakteri yöneterek her sayfa atlayışında güvenli yere yönlendirmeye çalışıyoruz.

Boş zamanlarınızda telefonunuzda sakin sakin oynayabileceğiniz, eğlenceli bir oyun mu arıyorsunuz? Sevimli grafiklerle sade bir tabana oturtulmuş Page Flipper'da ufak bir karakterin rolüne bürünerek sürekli sayfaları değişen bir kitapta hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Kitapta her sayfada belirli boşluklar yer alıyor ve eğer zamanında o boşluğa doğru koşturmazsanız maalesef hayat kitabı sizin karakteriniz için tamamen kapanmış oluyor.

Page Flipper'ı diğer arcade oyunlarından ayıran en önemli özelliği bu kadar basite indirgenmiş bir oynanışı oyuncuya bu denli iyi aktarabilmesi. Akıcı grafikler, göz alıcı animasyonlar ve tatlı müziklerle kitabın sayfalarında gezinin, boşluklarınızı doldurun ve başka karakterle oynamak için sayfalarda yer alan altınları toplayın. Page Flipper'ın ana karaktere benzer bir sürü sevimli karakterleri var, ve her birini oynamak insana ayrı bir tat katıyor.

Bölümler boyunca altın peşinde koşarken zaman kısıtlamasına da dikkat etmek, karakterinizi buna göre anında gereken boşluğa yetiştirmeniz gerekli. Page Flipper sizi eğlendirirken bir yandan da reflekslerinizi inanılmaz derecede ölçüyor. Sayfalarda yer alan sarı küplerle karakterinizin seviyesini geliştirebilir, giderek artan oyun temposunda kendinizi kaybedebilir, çoğu mobil oyunun aksine hiçbir zaman sizi sıkmayan yapısıyla Page Flipper'da kendi skorlarınızı paylaşabilirsiniz.

Son zamanlarda çıkan en iyi oyunlar arasında yer alan Page Flipper'ın tamamen ücretsiz olması da oyunu kesinlikle kaçırılmayacak oyunlardan yapıyor. iPhone veya iPad'inizde zaman geçirmek için en iyi yolu tercih etmek isterseniz Page Flipper'ın renkli dünyasına kesinlikle göz atmalısınız.

ARTILAR

Karakter seviye sistemi ve ek karakterler

Sevimli animasyonlar ve oynanış

Oyunun sunumu çok başarılı

EKSİLER

YORUMLAR