PAL STATION 2.3 (ios)

PAL STATION

2.3
PAL STATION
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PAL STATION uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan yabancı müzikler dinlemeye başlayabilirsiniz.

PAL STATION uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarından yabancı müzikler çalan PAL Station radyosunu dinlemelerine olanak tanıyan ücretsiz bir radyo dinleme uygulaması olarak karşımıza çıktı. Oldukça kolay kullanılır ve sade bir arayüze sahip olan uygulama, radyo dinlemeye ek olarak sunduğu bir kaç işlev sayesinde radyo deneyiminizi daha keyifli bir hale de getirebiliyor.

Uygulamanın radyo dinleme ekranının oldukça sade olduğunu belirtmek lazım. Oynatma ve durdurma seçeneklerine sahip olan bu sayfada, aynı zamanda ses ayarlamaları da yapılabiliyor. Ancak sunulan bir kaç diğer sekme sayesinde ek özelliklere de erişmek mümkün.

Bu sekmelerden bir tanesinde kullanabileceğiniz çeşitli linkler yer alıyor. Bu linkler sayesinde toplistlere ulaşabiliyor, ayrıca etkinlikleri ve PAL Station radyosunun sosyal medya hesaplarını da görebiliyorsunuz. Tabii ki radyoya e-posta göndererek istediğiniz parçaları belirtme ya da önerilerinizi iletme şansınız da yine iletişim kısmında mevcut.

PAL STATION uygulamasının bir diğer dikkat çeken yanı ise içerisindeki yayın akışı bölümü. Bu bölümü hem günlük olarak yayın akışını görmek için kullanabiliyor, hem de isterseniz haftanın diğer günlerine de bakabiliyorsunuz. Çok fazla ayrıntıya sahip olmasa da kullanıcılar için yeterli olacağına inanıyorum.

3G üzerinden de kullanabileceğiniz PAL STATION, devamlı olarak 3G üzerinden dinlenilmesi durumunda yüksek kota tüketimi gerçekleştirebilir çünkü uygulamanın radyo yayını internet üzerinden çekiliyor. Dolayısıyla devamlı dinlemek isteyen kullanıcılarımıza WiFi ağlarını kullanmalarını öneriyoruz. Yabancı müzik dinlemeyi sevenler göz atmadan geçmesinler derim.

YORUMLAR