Palringo 6.8.0.1 (ios)

Palringo

Palringo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Palringo uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden kolayca arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Palringo uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış bir sohbet uygulaması ve temel olarak grup sohbetleri gerçekleştirebilmek üzere hazırlanmış. Böylece hem arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilir ve sohbet edebilir, hem de uygulamada bulunan sohbet odalarında yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Diğer pek çok uygulamanın aksine birebir sohbet değil grup sohbetler konusunda uzmanlaşan uygulama sosyal olmayı sevenlerin hoşuna gidecektir.

Uygulama tamamen ücretsiz olarak sunuluyor ve çok kolay kullanılır bir yapıya sahip. Her ne kadar arayüzü biraz eski görünümlü olsa da sohbetleri gerçekleştirirken herhangi bir sorunla da karşılaşmıyorsunuz. Android işletim sisteminde de bulunduğu için Android cihazlar kullanan arkadaşlarınızla da kesintisiz olarak konuşabiliyorsunuz.

Uygulamanın temel özellikleri şu şekilde listelenmiş;

  • Grup sohbet özelliği
  • Sesli mesajlar gönderme
  • Fotoğraflar gönderebilme
  • Birebir sohbet olanağı
  • Kullanıma hazır mesajlar

Uygulama içi satın alma seçenekleri ile ulaşabileceğiniz otomatik mesaj gönderme botları, bildirimler, gelişmiş gruplar ve pek çok özellik de ulaşılabilir durumda fakat pek çok kullanıcı için temel özelliklerin bile yeterli olacağına inanıyorum.

Dünya çapında binlerce kullanıcısı olduğu için uygulamada yeni arkadaşlar edinmekte pek zorlanacağınızı da sanmıyorum.

YORUMLAR