Pancake 1.0 (ios)

Pancake

1.0
Pancake
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pancake, tamamen ücretsiz olarak sunulan eğlenceli fakat bir o kadar da zorlu bir beceri oyunu.

Pancake, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda pankek yapmaya çalışıyoruz. Aşçıların tavadaki pankeki havaya fırlatıp yakalama konsepti üzerine kurulu olan bu oyun beklediğimizden çok daha zorlayıcı bir yapıya sahip.

Oyun son derece basit bir altyapı üzerine kurulumuş olsa da eğlence dozu yüksek bir atmosfer yaratıyor. Ekranda bulunan pankeki tava üzerinde dengede tutmaya çalışıyoruz. Bunu yapması çok kolay dğeil çünkü her havaya atışımızda pankekin dengesi bozuluyor. Hassas el hareketleriyle pankeki bir şekilde tava üzerinde tutmaya çabalıyoruz. Tuhaf gelişmiş kaslarıyla dikkatimizi çeken aşçının kolu ve yüksek skorun dövme olarak omza çizilmesi oyuna farklı bir hava katmış.

Bu noktada belirtmem gerekiyor ki bu oyun insanı saatler boyunca ekrana kilitleyebilecek bir potansiyele sahip. Eğer hırslı bir kişiliğe sahipseniz bütün gün boyunca bile oynayabilirsiniz. Oyunun stres yaratan bir yanı da var. Bu yüzden ruh sağlığınızı korumak istiyorsanız çok fazla oynamamanızı tavsiye ediyorum.

Esprili, mizahi yönü kuvvetli fakat bağımlılık yapıcı derecede zorlu bir oyun arıyorsanız Pancake'i mutlaka denemelisiniz. Ücretsiz olarak sunulması oyunun en büyük avantajı.