Pang Adventures (ios)

Pang Adventures

Pang Adventures
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pang Adventures klasik atari oyununun yeni versiyonudur

Pang Adventures ilk olarak 90'lı yıllarda atari salonlarında tanıştığımız Pang klasiğinin günümüz mobil cihazlarıyla uyumlu hale getirilmiş yeni versiyonu olarak tanımlanabilir. 

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletletinizde oynayabileceğiniz arcade tarzda bir oyun olan Pang Adventures'da dünyanın uzaylılar tarafından istila edilmesi konu alınıyor. Uzaylılar bu iş için balonlarını dünya üzerine gönderiyorlar. Dünyayı kurtarmak için ise 2 kardeş gönüllü oluyor. İşte biz de oyuna bu kardeşlerden birini seçerek başlıyoruz ve üzerimize gönderilen balonları zıpkınlarımızı kullanarak yok etmeye çalışıyoruz.

Pang Adventures'da bir balonu zıpkınımızla patlattığımızda balon daha küçük parçalara ayrılıyor. Bu nedenle balonları patlatırken kahramanımızın nerede olduğuna ve zamanlamamıza dikkat etmemiz gerekiyor. Ekranda herhangi bir balon parçası kalmayana dek balonları patlattığımızda ise bölümü geçiyoruz. Pang Adventures bize 3 farklı oyun modu sunuyor. 100'den fazla bölümün yer aldığı oyunda zıpkınların yanında makinalı tüfekler, alev silahları, lazerler ve ninja yıldızları gibi yeni silah seçeneklerine de sahibiz. 

Pang Adventures içinde heyecan dolu bölüm sonu canavarı savaşlarını da bulabilirsiniz.

YORUMLAR