PanoPerfect 3.3 (ios)

PanoPerfect

3.3
PanoPerfect
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PanoPerfect sayesinde özellikle manzara fotoğraflarımızı çok daha ilgi çekici ve göz alıcı bir hale getirebiliyoruz.

PanoPerfect, Instagram ve Tumblr gibi popüler fotoğraf paylaşım platformlarını sıkça kullanan iPhone ve iPad sahipleri için tasarlanmış bir panoramik fotoğraf çekme uygulaması.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama sayesinde karmaşık teknik işlemlerle uğraşmadan kolayca panoramik fotoğraflar çekebiliyoruz. Farklı sosyal medya kanalları üzerinde yer alan profil fotoğraflarınızı panoramik fotoğraflar kullanarak daha ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz.

Uygulamanın özellikle şehir ve manzara fotoğraflarında mükemmel sonuçlar verdiğini belirtmemiz gerekiyor. Geniş açıyla çekilen fotoğraflar hem o yer hakkında daha fazla ayrıntı veriyor hem de görsel olarak epey tatmin edici sonuçlar doğuruyor.

PanoPerfect'in en önemli özelliklerinden bir diğeri de kullanıcıları arasında sosyal ağ kurması. Çektiğimiz fotoğrafları bu aş üzerinde paylaşabilir ve diğerlerinin paylaşmış oldukları fotoğraflara bakarak beğeni bırakabiliriz. Açıkçası bu uygulama hem farklı yaratıcılık örnekleri keşfetmek hem de kendimizi ifade edebilmek için mükemmel bir seçenek. Panoramik fotoğraflar üzerine odaklanmak istiyorsanız PanoPerfect iyi bir seçim olacaktır.

YORUMLAR