Paperama 1.1 (ios)

Paperama

1.1
Paperama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paperama, origami ile uğraşmak ve aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmek isteyenlerin tercih etmesi gereken başarılı bir iOS bulmaca oyunudur.

Paperama, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde verilen kağıtları katlayarak sizden istenen şekilleri elde etmeye çalışacağınız ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Kağıt katlama ile figürler oluşturma sanatı origamiye ilginiz varsa bu oyun tam size göre diyebilirim. Oyunda size belirli bir hamle sayısı veriliyor. Bunun anlamı sınırlı katlama sayısı ile isteen şekile ulaşmanız gerekiyor. Ne kadar az hamle ile istenen şekili elde ederseni o kadar çok puan kazanıyorsunuz. İlk başlarda oyuna ısınmanız için istenen figürler daha kolay fakat ilerleyen seviyelerde hem daha çok eğlenecek hem de daha çok zorlanacaksınız.

Oyun içerisinde yaptığınız hamleleri geri alma ve zorlandığınız durumlarda ipucu alma gibi seçenekler mevcut. Fakat ipuçlarını ücretli satın alıyorsunuz. İpuçları olmadan tüm bulmacaları çözebilmek için oyunu çok oynayarak bis usta olmalısınız.

Renkli kağıtlar ve şık arayüzü ile birlikte oynarken sıkılmamanızı sağlayan Paperama, yeni fakat bir çok kişinin ilgisini çeken bir oyun. Bulmaca macerasına çıkacağınız oyunu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Özellikler:

  • 3 Boyulu kağıt katlama efektleri
  • Hoş müzikler
  • 70'den fazla bulmaca
  • Akıllı ipucu sistemi
  • Game Center desteği

YORUMLAR