Papi Jump 1.9.0 (ios)

Papi Jump

Papi Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir zıplama oyunudur.

Icy Tower adıyla hatırlayacağınız klasik bilgisayar oyununu eminim herkes biliyordur. 90'lar ve 2000'lerde mobil cihazlar bu kadar yaygın değilken en çok oynadığımız oyunlardan birisi olan Icy Tower'ın da artık mobil cihazlar için yeni versiyonları geliştiriliyor.

Papi Jump da bu oyundan esinlenerek geliştirilmiş zevkli ve eğlenceli bir zıplama oyunu. Oyunun temel prensibi basit, Papi adlı kırmızı top arkadaşı zıplatarak en yükseğe çıkarmak ve bu sayede en yüksek puanlara ulaşmak. Bunu yapmak için de cihazınızı sağa sola yatırmanız gerekiyor. Sonsuz koşma oyunu gibi düşünebileceğiniz oyunda koşmak yerine zıplıyorsunuz.

Fakat çok basitmiş gibi görünse de ilerledikçe zorlaşan oyunda her bölümü oynayıp bir diğer bölümü açtırmaya çalışıyorsunuz. Her bölümün kendine özgü zorlukları ve engelleri var. Örneği ikinci seviye olan "fall" bölümünde üzerine bastığınız platform aşağı düşüyor.

Eğer siz de eski zaman oyunlarını özlediyseniz, mobil cihazınızda oynamak için eğlenceli, sizi düşündürmeyen ve kafanızı dağıtan bir oyun arıyorsanız, Papi Jump'ı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR