Papyon

Papyon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Papyon uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak kolayca restoran rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Papyon uygulaması, yakından tanıdığımız Yemeksepeti tarafından hazırlanmış iPhone ve iPad uygulamaları arasında yer alıyor ve uygulamayı kullanarak kolayca restoran rezervasyonlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Ücretsiz olarak sunulması ve oldukça kolay kullanılır bir arayüz sunması sayesinde aradığınız restoran bilgilerine hiç zorlanmadan erişmek mümkün hale gelmiş.

Uygulama her ne kadar şimdilik belli başlı büyük kentlerde işlevsel halde olsa da, ilerleyen günlerde kapsama alanının artacağına hiç şüphe yok. Rezervasyonunuzu uygulamayı kullanarak direkt internet üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz ve böylece dakikalarca süren telefon görüşmeleri yapmanıza da gerek kalmıyor.

Arama seçeneklerinin semtlere veya restoranların adlarına göre gerçekleştirilebilmesinin yanında, yakınınızda bulunan restoranları da hemen listeleyebiliyor ve bu restoranlar için yazılmış yorumlara, puanlara ya da eklenmiş fotoğraflara göz atabiliyorsunuz. Tabii ki seçtiğiniz restoranda neler yiyebileceğinize dair gerekli bilgiler de yine Papyon uygulaması içerisinde mevcut.

İsterseniz seçtiğiniz restoranları harita üzerinde de görebiliyor ve bu sayede nasıl gidebileceğinize dair fikir edinebiliyorsunuz. Restoranın sunması halinde en kolay ulaşım yollarına dair bilgiler de yine göz atabilecekleriniz arasında.

Özel kampanyaları, günleri ve fiyatları görüntüleyebildiğiniz için restoran seçimlerinizin oldukça kolay bir hale geleceğini garanti edebilirim. Hızlı kullanılır ve genişleyen yapısıyla iOS cihazlarınızda buılundurmanız gereken uygulamalar arasında yer aldığına inanıyorum.