Paradise Island 2 2.5.0 (ios)

Paradise Island 2

Paradise Island 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paradise Island 2, şehir kurma oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken bir seçenek.

Paradise Island 2, iPhone ve iPad cihaz sahiplerinin zevkle oynayabilecekleri bir şehir kurma simülasyonu olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bu oyunda kontrolümüze verilen yerleşim alanını geliştirmeye turistik açıdan çekici bir hale getirmeye çalışıyoruz. Oyundaki yegane amacımız gezip görmeye değecek bir şehir kurmak ve bol bol turist çekmek.

Bu amacı gerçekleştirebilmek için öncelikle şehrimizi planlamamız gerekiyor. Planlama aşamasından sonra binalarımızı yerleştirmeye ve şehri kurmaya çalışıyoruz. Şehrimize parklar, bahçeler, restoranlar, şık binalar, lüks oteller ve kafeler kurarak turistleri cezbetmeliyiz. Ne kadar fazla turist çekersek o kadar fazla gelir elde ediyoruz. Elbette gelirimizi artırdıkça daha fazla bina kurabilme şansına sahip oluyoruz.

Oyunun en güzel yanı arkadaşlarımızla birlikte oynayabilmemize imkan sağlaması. Bu sayede sevdiğimiz arkadaşlarımızla bir araya gelebiliyor ve birlikte oynama şansına sahip oluyoruz. Grafik anlamında da başarılı sonuçlara imza atan Paradise Island 2, her yaştan oyunseverin büyük beğeniyle oynayabileceği bir simülasyon oyunu.