Parallels Access 2.5.0 (ios)

Parallels Access

Parallels Access
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    114

  • Üretici

    Parallels

Parallels Access sayesinde bilgisayarınıza iOS cihazınız üzerinden erişebilirsiniz

Parallels Access eğer telefondan bilgisayar kontrol etmek için pratik bir çözüm arıyorsanız kullanabileceğiniz başarılı bir uzaktan kontrol uygulaması.

iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarını ve iPad tabletleriniz üzerinden bilgisayarınıza erişmenizi sağlayan Parallels Access sayesinde Mac veya Windows bilgisayarınızda çalıştırdığınız program ve uygulamalara erişebilir, dosya indirme işlemlerinize göz atabilir, dökümanları görüntüleyerek üzerlerinde değişiklik yapabilirsiniz. Uygulama içerisinde kullanışlı bir dozya gezgini de yer alıyor ve bu aracı kullanarak sabir diskinizde depoladığınız dosyalara erişebiliyorsunuz. Parallels Access

Parallels Access içerisinde yer alan applification özelliği sayesinde bilgisayarınızda kullandığınız programları tıpkı bir iOS uygulamasıymış gibi kullanabiliyorsunuz. Bu özellik tek dokunuşla bu programları iOS cihazınız üzerinden çalıştırmanıza olanak veriyor. Bu iş için bilgisayarınızda yüklü programların kısayollarını oluşturabiliyor ve iOS cihazınızın ana ekranına yerleştirebiliyorsunuz.

Parallels Access kullanabilmek için uygulamayı indirmeli, uygulama içerisinden kendinize e-posta adresiniz üzerinden bir kullanıcı hesabı açmalı ve bu e-posta adresine gönderilen e-postadaki Parallels Access Agent yazılımını bilgisayarınıza kurmalısınız. Sonrasında bilgisayarınız Parallels Access uygulaması içerisine kaydediliyor ve Android cihazınız üzerinden bilgisayarınıza erişebiliyorsunuz.

 

YORUMLAR