Paramanya 1.0.1 (ios)

Paramanya

Paramanya
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,789

  • Üretici

    Netmarble EMEA

Paramanya, tüm aile bireylerinin zevkle oynayabilecekleri bir masa oyunu olarak dikkat çekiyor.

Paramanya, iPhone ve iPad cihazları üzerinde keyifle oynayabilecekleri bir masa oyunu arayan oyunseverlerin mutlaka göz atması gereken yapımlardan bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu eğlenceli oyunda dünyanın her yerinden oyunculara karşı mücadele edebilme şansına sahip oluyoruz.

Oyuna girdiğimizde karşımıza her biri özenle hazırlanmış iddialı görseller çıkıyor. Oyun esnasında ortaya çıkan animasyonlar ve oyun birimlerinin hareketleri son derece kaliteli görünüyor.

Paramanya'daki temel amacımız mümkün olduğunca fazla para kazanmak ve elde ettiğimiz maddi kazançla şehirler satın almak. Elbette işimiz sadece şehirleri satın almakla bitmiyor. Şehirlerimize lüks oteller, evler ve hatta bu şehirlerle özdeşleşecek simgeler inşa ederek onları geliştirmeliyiz.

Oyuna başlarken kendimize özel bir karakter seçmemiz gerekiyor. Bu aşamadan sonra rakiplerimizle aynı masada buluşup zarları atarak oyunu oynamaya başlıyoruz. Sahip olduğumuz karakteri ve zarları zamanla geliştirerek kazanma şansımızı artırabiliyoruz.

Paramanya'nın en güzel yanı oyuna Türkiye'nin de dahil ehttps://itunes.apple.com/tr/app/paramanya/id970016305?l=trdilmiş olması. Türk motifleriyle zenginleştirilen Paramanya sadece bu özelliği için bile oynamaya değer bir oyun. Tüm zamanların en popüler masa oyunlarından olan Monopoly'ye benzer bir yapıya sahip olan Paramanya, keyifli bir masa oyunu denemek isteyenlerin kısa sürede favorisi olacaktır.

YORUMLAR