ParaMara 1.1 (ios)

ParaMara

1.1
ParaMara
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ParaMara uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan para gönderebilir, transfer edebilir ve ödemeler gerçekleştirebilirsiniz.

ParaMara uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz yepyeni ödeme uygulamalarından bir tanesi ve ING Bank tarafından resmi olarak hazırlanmış. Ücretsiz olarak kullanılabilen uygulamanın arayüzü de herkesin hemen alışabileceği kadar sade bir şekilde tasarlanmış. Dolayısıyla yüklediğinizde hemen uygulamanın ödeme imkanı sunduğu yerlere para transferlerine başlayabilirsiniz.

İninal kart adı verilen sistem üzerinden çalışan uygulama, bu kartları kullanarak cebinize, Facebook'unuza veya diğer kartlarınıza kolayca para aktarabilmenize yardımcı oluyor. İsterseniz hemen kartınızı uygulama içerisinden yaratabilir ve kredi yüklemeleri de yapabilirsiniz.

Bazı işyerleri ile anlaşmalı olan ING Bank, böylece uygulamayı kullananların bilhassa büyük mağazalarda kampanyalara katılabilmelerine ve indirimler alabilmelerine de olanak tanıyor. Uygulamayı kullananlar birbirlerinden para da talep edebiliyor veya para gönderebiliyorlar. Böylece arkadaşlarınızın, ailenizin para ihtiyaçlarında onlara hemen gerekli miktarı transfer edebiliyorsunuz.

ATM'ler üzerinden para çekmek isteyenler de herhangi bir kart kullanmadan sadece uygulamayı kullanarak ATM işlemlerini gerçekleştirebilirler. Direkt olarak banka hesabı uygulamanızı kullanmak yerine ParaMara uygulamasını kullanarak daha güvenli şekilde alışveriş ve para yatırma işlemlerini tamamlayabilirsiniz.