Paraşüt Harcamalar 1.3.1 (ios)

Paraşüt Harcamalar

Paraşüt Harcamalar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paraşüt Harcamalar, şirket içi ve ofis dışında yapılan harcamaları kayıt altına alabileceğiniz bulut tabanlı bir muhasebe uygulaması.

Paraşüt Harcamalar, küçük işletmeler ve girişimcilerin fatura ve harcamalarını yönetebildikleri bulut tabanlı çalışan bir finansal yönetim uygulaması. Sadece şirket içerisinde değil, ofis dışında da yapılan harcamaların kaydını tutabildiğiniz uygulamayı hem iPhone hem de iPad’inizden kullanabiliyorsunuz.

Ücretsiz e-fatura gönderip alma, müşterilere kredi kartı gibi farklı ödeme seçenekleri sunma, zamanı gelen tahsilatlardan anında haberdar olma, faturaları yönetme (fatura oluşturma, gönderme, yazdırma), ödemeleri takip etme dahil kobi ve girişimcilere pek çok kolaylık sunan Paraşüt’ün Harcamalar adında mobil uygulaması da bulunmakta. İçerik yönünden web kadar detaylı olmasa da harcamalarınızı kaydedebileceğiniz harika bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.

Daha önce Paraşüt ile tanışmadıysanız iOS uygulamasını kullanmaya başlamadan önce öncelikle webden ücretsiz 1 aylık deneme hesabınızı oluşturmanız gerekiyor. Paraşütü hali hazırda kullanıyorsanız doğrudan hesabınızla giriş yaparak kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Uygulamayı açtığınızda web üzerinde kaydettiğiniz kategorilere ayrılmış harcamaları da görebiliyorsunuz. Harcamalar uygulamasının özelliği ise herhangi bir harcamanızın fotoğrafını çekerek kolaylıkla aktarabilmeniz. Örneğin; bir yemeğe gittiniz. Fişin fotoğrafını çekip harcama bölümüne kaydedebiliyorsunuz. Harcamalar kısmında detaylı bir şekilde kaydınız oluşturulmuş oluyor.

Paraşüt Harcamalar, şu anda geliştirilme aşamasında olan bir uygulama olduğundan bazı eksiklikleri var. Doğrudan uygulama içerisinden hesap oluşturamama, harcamaları kategorilendirememe başta göze çarpan eksiklikler arasında ve webe göre çok daha basit bir arayüz sunuyor.

1.3.1 sürümde önemli yenilikler karşımıza çıkıyor. Doğrudan uygulama üzerinden yeni kullanıcı kaydı oluşturmak artık mümkün. Harcamalar listesinde görüntülenen ödenmemiş harcamalarınız için ödeme ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca uygulamada rastladığınız sorunları bildirebileceğiniz, tavsiyelerde bulunabileceğiniz, memnuniyetinizi belirtebileceğiniz bir yardım menüsü de bulunuyor ki Paraşüt ekibiyle hızlıca iletişime geçmenize izin veriyor.

YORUMLAR