ParaTuyo

ParaTuyo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    28

  • Üretici

    Vsoft.net

ParaTuyo, ekonomi ile ilgili her türlü güncel haber ve analizlere ulaşarak yararlanabileceğiniz ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

ParaTuyo, işi gereği yada kendi kişisel ilgisinden ötürü ekonomi ile ilgilenen herkesin mutlaka kullanması gereken iOS finans uygulamalarından bir tanesidir. Tek bir konu ile kısıtlanmayan uygulama içerisinde ekonomi, borsa, altın, fx vb. finans konuları ile ilgili bir çok haber ve yazı bulunmaktadır.

iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olarak indirebileceğini uygulama son derece sade bir arayüze sahip ve kullanımı oldukça kolay. Bu nedenle kullanırken herhangi bir problem yaşamazsınız. Ekranın alt tarafında bulunan menü seçeneklerinden ister haberlere ister yazarlara girerek istediğiniz yazı, haber, analiz yada yotumları okuyabilirsiniz.

Uygulama üzerinden piyasa verilerini paranın rotasını canlı olarak takip ederek yapacağınız finansal işlemlerine yön verebilirsiniz. Mobil cihazlarınız üzerinden dilediğiniz zaman giriş yapabileceğiniz uygulama tüm finans işlemleriniz için kolaylık sağlamaktadır.

Kısaca para ile ilgili herşeyi bulabileceğiniz ParaTuyo uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize kesinlikle yüklemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR