ParkVAR

ParkVAR
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    42

  • Üretici

    ACADE

ParkVAR uygulamasını kullanarak aracımızı park etmek için uygun yeri anında bulabiliyoruz.

ParkVAR, iPhone ve iPad kullanıcılarının hizmetine sunulmuş bir park yeri bulma uygulaması olarak dikkatlerimizi çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan ParkVAR, çağımızın en büyük problemlerinden olan park yeri yetersizliğini çözmek için faaliyet gösteriyor.

Uygulamayı cihazımıza yükledikten sonra direkt olarak kullanmaya başlayabiliyoruz. Aracımızı park ettiğimiz zaman hemen uygulamayı açıyoruz ve park yerinde ne kadar kalacağımızı giriyoruz. Bu sayede bilgiyi diğer kullanıcılarla paylaşarak işimiz bittiğinde park yerine ihtiyacı olan başka birisiyle değişim yapabiliyoruz. Aynı şekilde başkaları da park ettikleri zaman ParkVAR uygulamasına bu bilgiyi girerek bizlere haber veriyorlar.

Uygulamada en hoşumuza giden özellik navigasyon oldu. Bu özellik sayesinde nerede bir park yeri varsa hızlı bir şekilde tarif alabiliyoruz. Gereksiz yere dolaşıp park yeri aramadan uygun yeri bulmak gerçekten çok büyük kolaylık.

Aktif olarak araç kullanıyor ve bu aşamada kullanabileceğiniz işlevsel bir araç arıyorsanız ParkVAR'ı mutlaka kullanmanız gerektiğini düşünüyoruz.

YORUMLAR