Parqr

Parqr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Koşmayı sevenler için geniş kapsamlı bir uygulama olan Parqr ile rotanızı arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Sportif aktiviteleriniz için pratik bir uygulama arıyorsanız iOS kullanıcıları arasında trend olan Parqr isimli bu uygulama özellikle son zamanda koşu ile ilgilenenlerin tercih ettiği seçenek olmaya başladı. Sosyal seçenekleri sayesinde uygulamayı kullananlar ile skor kapıştırabildiğiniz bu uygulama bireysel efor sarfiyetlerinizi toplumsal bir çabaya ulaştırıyor.

Koşu ile birlikte yürüyüş yapanlar, yüzenler ve bisiklete binenler de bu uygulamayı kullanabiliyorlar. Spor yaptığınız parkuru adı üstünde Parqr isimli uygulama ile kaydedip gerçekleştirdiğiniz spor aktivitesini sosyal medya hesabı üzerinden paylaşabilirisiniz.

Rotanın uzunuluğu, sizin hızınız, spor aktivitesinin çeşidi gibi seçenekler arasında dolaştığınızda bu değişkenler üzerinden yakmış olduğunuz kalorileri hesaplayabiliyorsunuz. Game Center desteğine sahip olan Parqr ile uygulamayı kullanan diğer arkadaşlarınıza gelişim raporunuzu gösterebiliyorsunuz. Bu özellikle birlikte spor yapıp zayıflama kararı alan insanlar için bir ateşleyici olacaktır.

Ücretsiz bir sağlık ve fitness uygulaması olan Parqr ile GPS kullanmanız batarya ömrünü eser miktarda düşürebilir.

YORUMLAR