Party of Heroes

Party of Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Party of Heroes, rol yapma oyunlarından hoşlanan iOS cihaz sahiplerinin ücretsiz olarak indirebilecekleri bir oyun.

Party of Heroes, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir rol yapma oyunu olarak öne çıkıyor. En önemlisi tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda orijinal bir atmosfer bizler bekliyor. Marketlerde çok fazla rol yapma oyunu yer alıyor olsa da Party of Heroes özgün bir çizgide ilerliyor.

Taktiksel RPG olarak nitelendirilen bu oyundaki temel amacımız takımımıza alacağımız birimleri seçmek ve sonrasında da düşman birimleriyle savaşmak. Taktiklere dayalı bir oyun olduğu için grubumuzdaki elemanların güçlü ve güçsüz yönlerini gözlemleyerek stratejiyi ona göre kurmak.

Her karakterin özel bir yeteneği mevcut. Doğru zamanda ve doğru düşman birimi karşısında kullanılırlarsa sonuçlar savaşın gidişatını direkt olarak etkiliyor. Savaşlardan çıktıkça karakterlerimizi upgrade edebilme şansına sahip oluyoruz. Yeni yetenekler ve özellikler açarak takımın ortalama gücünü artırabiliyoruz.

Gelişmiş dövüş sistemi , karakter güçlendirmelerive kaliteli animasyonlarıyla Part of Heroes, eksiksiz bir RPG deneyimi yaşatmaya hazır.

YORUMLAR