Party!Party!Party!

Party!Party!Party!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Party!Party!Party!, klasik bulmaca oyunlarından sıkılanlara yepyeni bir oyun deneyimi sunuyor.

Party!Party!Party!, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve yenilikçi bir bulmaca oyunu.

Son zamanlarda birbirinin aynısı olmaya başlayan oyunlar arasından sıyrılan Party!Party!Party!, popüler Japon bulmaca oyunu Bridges'a farklı bir bakış açısı getirerek ortaya denemeye değer bir yapım çıkartıyor.

Oyundaki temel amacımız ekran üzerinde duran tüm karakterleri birbirleriyle birleştirmek. Parmağımızla kollarını tutup diğerlerine uzatarak karakterleri birleştirebiliyoruz. Bu noktada dikkat etmemiz gereken en önemli ayrıntı ise her karakterin farklı sayıda kola sahip olduğu ve hepsinin birleşmesi gerektiği. Eğer zincire tutunmayan bir karakter varsa bölümü geçemiyoruz.

Oyun her yaştan oyunseverin severek oynayabileceği türde. Karmaşık kurallar ve zorlu kontrol mekanizması yok. Saf ve rafine bir oyun deneyimi sunuyor. Modellemelerin tasarımları da oyunun genel kalite algısını artıran cinsten.

Party!Party!Party!'de 80'i aşkın bölüme yer verilmiş ve zorluk seviyesi git gide artıyor. İlk baştaki bölümlerde az sayıda karakter varken sayı giderek artıyor ve dolayısıyla işimiz giderek daha karmaşık bir hale geliyor.

Bulmaca oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Party!Party!Party! Sizi bir süre ekranda tutacaktır.