PartyPics.co

PartyPics.co
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PartyPics.co etkinlikler esnasında çekilen fotoğrafları başkalarıyla paylaşmak için kullanılabilecek bir uygulama.

PartyPics.co tamamen ücretsiz olarak sunulan işlevsel bir fotoğraf yayınlama uygulaması. Hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde kullanıma açık olan bu uygulama sayesinde partilerde, düğünlerde ve diğer organizasyonlarda çektiğiniz fotoğrafları kalabalık gruplarla saniyeler içerisinde paylaşabiliyoruz.

Öncelikle çekilen fotoğrafları yayınlamak için bir etkinlik oluşturmak gerekiyor. Katıldığımız etkinliğe göre bir isim seçtikten sonra fotoğrafları direkt olarak paylaşabiliyoruz. Yayın işlemini gerçekleştirdiğimiz etkinliğe kişi davet etmek için bir QR kod oluşturuluyor. Bu kodu okutan kişiler o etkinliğe davetli olarak eklenmiş oluyor ve yayını görmek için gerekli olan izni almış oluyor. Eğer fotoğrafları büyük ekranda herkese göstermek isterseniz bu uygulama ile o da mümkün.

Uygulamanın tek eksisi Facebook ile giriş yapmayı zorunlu kılması. Bu tarz bir zorunluluğa gerek var mıydı emin değiliz. En nihayetinde herkes Facebook kullanmıyor ve bu da uygulamayı kullanma esnasında sorun yaratabilir.

Genel olarak uygulama başarılı diyebiliriz. Ücretli olarak sunulduğu için içerisinde birkaç satın alma mevcut. Yine de sık sık davetlere katılan ve fotoğraf çekmekten keyif alan biriyseniz PartyPics.co sizi tatmin edecektir.