Pasahero

Pasahero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pasahero, acil durumlarda kullanabilmeniz için geliştirilen ücretsiz bir güvenlik uygulamasıdır.

Pasahero, iOS kullanıcıları için geliştirilen ücretsiz bir güvenlik uygulamasıdır. iOS platformu üzerinde bulabileceğiniz diğer güvenlik ve acil durum uygulamaları olmasına rağmen, Pasahero bu uygulamalara farklı ve yeni bir kategori eklemiştir. Uygulama basit olarak yapacağınız yolculuklar hakkında istediğiniz kişilere detaylı bilgiler veren oldukça yararlı bir iOs uygulamasıdır.

Yolda yürürken veya taksiye bindiğinizde herhangi bir problemle karşılaşmanız durumunda yakın arkadaşlarınızın veya aile bireylerinizin olaydan haberdar olmasını sağlayan uygulamayı kullanmak oldukça kolay. Bu tarz durumlarsa yapmanız gereken tek şey panik tuşuna basmanız. Bu tuşa basmanız halinde, uygulama otomatik olarak yer bilgilerinizi de içeren acil durum bildirimi gönderecektir. Göndereceği kişileri siz seçiyorsunuz. O yüzden zor durumda kaldığınızda yardıma koşabilecek kişileri eklemnizde fayda var. Anneninizi, babanızı, kardeşinizi ve yakın dostlarınızı eklemenizi tavsiye ederim.

Özellikle çocuklarınızın güvenliğini sağlamak amacıyla aile bireyleri tarafından kullanılabilen uygulama sayesinde, çocuğunuzun başınıza herhangi bir şey gelmesi durumunda hemen haberdar olarak müdahale edebilirsiniz. Çalışması esnasında herhangi bir problem çıkartmayan Passhero, güvenliğe önem verenlerin iPhone ve iPad'lerinde ücretsiz olarak kullanabileceği en iyi uygulamalar arasında yer alıyor.

YORUMLAR