Passo 1.0.11 (ios)

Passo

Passo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Passo, iPhone ve iPad cihazlarınızda Passolig Kart başvurusu yaparak maç biletlerini kolay bir şekilde almanızı sağlayan bir uygulamadır.

Passo, sevdiğiniz spor kulüplerinin maçlarını daha kolay takip edip, biletlerini satın almanıza yardımcı olan bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, istediğiniz zaman Passolig kart başvurusu yapabiliyor ve satışa çıkan maçlara kolaylıkla bilet satın alabiliyorsunuz.

Türkiye'de Passolig uygulaması çok tartışılıyor olsa da, şuanda maçlara girebilmek için bir zorunluluk olduğunu unutmamak gerekiyor. Passo uygulaması da bu kartı daha kolay kullanmaya olanak veren bir yazılım. Çok kolay bir şekilde Passolig başvurusu yapabiliyor ve maç biletlerinizi bu uygulama sayesinde kolaylıkla alabiliyorsunuz. Diğer yandan satışa çıkan maç biletleriyle ilgili bildirim almanız da mümkün. 

Passo Özellikleri

  • Satışta olan maçlara bilet alabilme
  • Kombine ve bilet bilgilerine ulaşabilme
  • İstenilen bir zamanda Passolig Kart başvurusu yapabilme
  • Maçlar hakkında bildirim alabilme

Eğer maç biletlerini daha kolay almak istiyorsanız Passo uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. Passolig kart sahiplerinin denemesini öneririm.

YORUMLAR