Passplex

Passplex
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farklı servisler için kullandığınız şifreleri saklayabileceğiniz ücretsiz bir uygulama olan Passplex tamamen güvenilir yapısıyla dikkat çekiyor.

Gün geçtikçe daha fazla şifre ve kullanıcısı bilgisi saklamak zorunda kalıyoruz. Farklı servisler için oluşturduğumuz kullanıcı bilgilerini saklamak çoğu zaman zor ve komplike bir hal almakta. Bu gibi durumlar için geliştirilen Passplex, şifrelerinizi ve çeşitli bilgilerinizi güvenle sağlayabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

Basit ve sade bir tasarıma sahip olan Passplex'te hızlı çalışan ve kullanışlı araçlar görev yapmakta. Uygulamayı kullanarak hassas bilgilerinizi güvenle saklayabilir, üçüncü şahısların erişiminden koruyabilirsiniz. Yapmanız gereken şey ise çok basit. Saklamak istediğiniz bilgileri uygulamaya girin ve hepsini korumak için tek bir parola seçin. Bu adımdan sonra yapmanız gereken tek şey, seçtiğiniz parolayı hatırlamak. Bu parolayı seçerken sizin için hatırlaması kolay, diğerleri için tahmin etmesi zor olmasına dikkat etmelisinz.

Bu noktada çok da endişelenmenize gerek yok zira Passplex size birkaç güçlü parola önerisinde bulunuyor. Uygulamada sakladığınız kullanıcı bilgilerini kolaylıkla diğer uygulamalara aktarabiliyorsunuz.

Özet olarak Passplex oldukça güvenilir ve pratik bir şifre saklama uygulaması. Siz de şifrelerinizi aklınızda tutmakta zorlanıyorsanız Passplex'i denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR