Pastry Paradise 1.0.2 (ios)

Pastry Paradise

Pastry Paradise
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    109

  • Üretici

    Gameloft

Pastry Paradise ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir eşleştirme oyunudur

Pastry Paradise, Candy Crush Saga benzeri bir oyun yapısına sahip olan bir mobil eşleştirme oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olan Pastry Paradise'da dünyanın en iyi aşçısı olmak için mücadele veren Hannah adlı sevimli kahramanımıza yardımcı olmaktayız. Hannah başarısını gösterebilmek için gece gündüz çalışmaktadır ve birbirinden güzel tatlılar pişirmektedir. Fakat Bay Vıcık adlı kötü kahraman ise Hannah'ı durdurmak için oyun boyunca sürekli pislik yapıyor. Hannah'ın başarılı olmasına yardımcı olmak için bir yandan tatlı pişirmesini kolaylaştırmalı, diğer yandan da Bay Vıcık'ı durdurmalıyız.

Pastry Paradise'da temel amacımız aynı görünüme sahip olan tatlıları eşleştirmek. 3 adet veya daha fazla sayıya sahip tatlıyı eşleştirdiğimizde tatlılar yok oluyor. Masadaki bütün tatlıları yok ettiğimizde de bölümü geçiyoruz ve bir sonraki bölüme başlıyoruz. Fakat her bölümde belli sayıda hamleye sahibiz. Bu nedenle hamlelerimizi doğru hesaplamamız gerekiyor.

Pastry Paradise yer alan liderlik panoları sayesinde kazandığınız yüksek puanları diğer oyuncularla karşılaştırabilirsiniz.

Pastry Paradise

YORUMLAR