Patchmania 1.0.1 (ios)

Patchmania

Patchmania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Patchmania, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir bulmaca oyunu.

Patchmania, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlence dozu yüksek bir bulmaca oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda evleri çiftçi Lester tarafından yerle bir edilen sevimli tavşan Calvin ve arkadaşlarına yardım etmeye çalışıyoruz. Bu tavşanların tek bir amaçları var o da evlerini yıkan çiftçiden intikam almak.

Bu görev pek kolay olacağa benzemiyor çünkü önümüzde çözmemiz gereken tam 600 farklı bulmaca var. Bu yüzden hemen işe koyulmalı ve bulmacaları çözmeye başlamalıyız. Sunulan tüm bulmacaların hikayeye paralel olarak ilerlemesi oyunun bütünsel bir atmosferde ilerlemesini sağlıyor.

Patchmania'da son derece kolay kullanılan bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Ekranda yer alan sevimli hayvanların sebzeleri yemelerini, daha sonra da kazılmış deliklere girmelerini sağlıyoruz. Bunu gerçekleştirebilmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz gerekiyor. Önce hayvandan başlamak üzere tüm sebzelerin üzerinden bir kere geçmemiz ve geriye tek bir sebze bırakmamamız gerekiyor. Son olarak da hayvanı deliğe sokmamız gerekiyor.

Oyunda çıkan sesler eğlenceli ve çocukların seveceği türden. Zaten oyunda yer alan modellemeler de tamamen çocukların hoşuna gidecek şekilde özel olarak tasarlanmış. Açıkçası hem zihin çalıştıran hem de eğlenceli bir deneyim sunan Patchmania, bu tarz bulmaca oyunları oynamaktan keyif alan kullanıcıların mutlaka denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR