Pathshare 1.3.0 (ios)

Pathshare

Pathshare
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pathshare uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak arkadaşlarınızla bulunduğunuz konumu anlık olarak paylaşabilirsiniz.

Pathshare uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanarak arkadaşlarınızla bulunduğunuz konumu anlık olarak paylaşabileceğiniz ücretsiz bir konum bazlı sosyal olarak hazırlanmış. Uygulamanın hem ücretsiz olması hem de tüm fonksiyonlarının kolayca erişilebilir olması sayesinde kullanırken herhangi bir şekilde sorun yaşayacağınızı da sanmıyorum.

Dilerseniz birebir şekilde arkadaşlarınızla konumunuzu paylaşabileceğiniz gibi, grup paylaşımları da yapabilir, böylece tüm bir grubun birbirinin pozisyonunu görmesini sağlayabilirsiniz. Uygulama gizliliğine önem veren kullanıcıların isterlerse gerçek adlarını kullanmamalarına da imkan tanıyor. Böylece tüm kimliğinizin gruba görünmesini istemiyorsanız tek yapmanız gereken sahte bir ad kullanarak devam etmek.

Konum paylaşımı anlık olarak gerçekleşiyor ve dilediğiniz an bunu sonlandırabiliyorsunuz. Ayrıca telefonunuz hareket etmediğinde konum güncellemesini durduran uygulama, bu sayede pil tasarrufu yapmanızı da sağlıyor ve böylece cihazınızın gücü boş yere harcanmıyor.

Eğer arkadaşlarınız uygulamayı kullanmıyorlarsa ve yine de onlarla konum paylaşımı yapmak istiyorsanız, onların bulunduğunuz yeri web tarayıcıları üzerinden takip etmelerine de izin verebiliyorsunuz. Dolayısıyla bulunduğunuz konum her zaman istediğiniz kişilerle uygulamadan bağımsız olarak paylaşılabiliyor.

GPS ve internet bağlantısı verilerinden faydalandığı için uygulamanın çalışması sırasında bunların açık bulunması gerektiğini de unutmayın.