Patlat Bi Kelime 1.3 (ios)

Patlat Bi Kelime

1.3
Patlat Bi Kelime
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Patlat Bi Kelime, iPhone ve iPad severler ile birlikte Android cihazı olanların ve Facebook hesabına sahip kullanıcıların oynayabileceği eğlenceli bir kelime oyunudur.

Patlat Bi Kelime, ekranın üstünden yağan harfleri kullanarak farklı kelimeler türetmeye çalışacağınız ve beyin jimnastiği yaparak zihninizi rahatlatabileceğiniz bir kelime oyunudur. Oyunun iOs versiyonu dışında Android ve Facebook versiyonları da bulunmaktadır.

Tamamen ücretsiz olarak edinebileceğiniz bu oyundaki göreviniz harfleri kullanarak kelimeler türetmek. Tabi bu işin biraz püf noktaları var. Eğer başarılı olmak istiyorsanız, olabildiğince uzun kelimeler türetmeye çalışmalısınız. Böylelikle bonus puanlar kazanarak rakiplerinize üstünlük kurabilirsiniz.

Oyunu internet bağlantınız olmadan oynayabileceğiniz gibi Facebook ve G+ hesaplarınız ile giriş yaparak ister arkadaşlarınız isterseniz de diğer online oyuncular ile oynayabilirsiniz. Fakat diğer oyuncular ile oynayabilmeniz için cihazınızın internet bağlantısına sahip olması gerekmektedir.

Ne kadar çok puan kazanırsanız oyundaki seviyenizde aynı miktarda artış gösterecek ve gün geçtikçe profesyonel bir kelime oyunu ustası olacaksınız. Eğer boş vakitlerinizde iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak eğlenmek istiyorsanız Patlat Bi Kelime oyununa mutlaka bir göz atmalısınız.

YORUMLAR