Payback 2 - The Battle Sandbox 2.84 (ios)

Payback 2 - The Battle Sandbox

Payback 2 - The Battle Sandbox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    206

  • Üretici

    Apex Designs

Açık Dünya üzerinde aksiyon yüklü bir oyun arayanlar için ideal bir paket sunan Payback 2 - The Battle Sandbox sonunda ücretsiz indirilebilen bir oyun oldu.

Apex Designs tarafından yapılan Payback 2 - The Battle Sandbox oynanış tarzıyla bizlere GTA oyunlarını hatırlattı ve ücretsiz olarak oynanabiliyor olması nedeniyle bizlere reddedemeyeceğimiz bir teklif sunmuş bulunuyor. Grand Theft Auto ile Quake 3 Arena evlenip çocuk sahibi olsaydı evlatlarına Payback 2 ismini verebilecekleri düzeyde bir oyundan bahsediyoruz. Açık dünyada oynanan bu aksiyon oyununda 9 farklı oyun modu, 50 kariyer etkinliği ve düzinelerce silah ve araba sayesinde çiçek saçan prenseslerin yapmadığı her çirkinliği gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Oyun içersinde size sununulan birçok opsiyondan faydalanmak için oyun içi satın alma yapmak zorunda olsanız da ücretsiz olarak kurulup oynananabilecek başlangıç bölümleri size kalite bakımından ikna edici bir sunum gerçekleştiriyor.

Hemen hemen 2012 senesinde iOS mağazalarında beliren oyun o dönemlerde uçuk bir fiyata satılıyordu. Zamanla gelişen oyun sektörüyle birlikte yelkenleri indiren yapımcılar artık daha olumlu ve yapıcı fiyatlarla şanslarını ikinci kez denemek istiyorlar. Sokakta silah yüklü bir çatışmadan tutun kıran kırana araba yarışlarına ve tank ile sokakları dümdüz etmeye varım diyorsanız Payback 2 - The Battle Sandbox kaleminiz olan bir oyundur.

YORUMLAR