Peace

Peace
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Peace sayesinde güvenliği ve gizliliği tehdit eden reklamları engelleyebiliyoruz.

Peace, günümüzün en büyük problemlerinden olan ve güvenliğimizi tehdit eden internet reklamlarına karşı geliştirilmiş, güçlü bir reklam engelleme uygulaması olarak öne çıkıyor.

iOS 9 üzerinde ve Safari tarayıcı ile çalışmak üzere tasarlanmış olan Peace, internette gezinirken aniden karşımıza çıkan, gizliliğimizi ve güvenliğimizi tehdit eden sayfaları bloklamak üzere tasarlandı.

Uygulamanın ana görevi kontrolümüz dışında açılan reklam sayfalarını engellemek olsa da birçok kullanıcıyı cezbedecen bir özelliğe daha ev sahipliği yapıyor. Peace'in özel olarak geliştirilmiş altyapısı, sayfa hızını düşüren tasarım öğelerini devre dışı bırakmak üzere optimize edilmiş. Bazı sayfalarda içeriğin görsel yanını öne çıkartmak üzere yer verilen fontlar, Peace ile engellenerek sayfanın yüklenme hızı artırılabiliyor.

Peace'in en iyi özelliklerinden birisi de kullanıcılara güvendikleri sayfaları, uygulamanın etki alanı dışında bırakabilmeleri için whitelist özelliği sunuyor olması. Whitelist üzerine aldığınız sayfalar uygulama tarafından müdahale edilmeden sunuluyor.

Kullanıcıların internet gezintilerini güvene alan ve gezinti hızlarını artıran Peace, internet üzerinde sık sık işlem yapan kullanıcıların işlerini epey kolaylaştıracak bir seçenek.

YORUMLAR