Peak

1.0
Peak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Peak'i ücretsiz olarak indirebilir kısa molalarınızda zihin egzersizleri yapabilirsiniz.

Peak isimli bu uygulama boş zamanlarınızı zihin egzersizleri yaparak geçirmek isteyenlerin mutlaka denemesi gereken alternatifler arasında yer alıyor. Hafıza güçlendirme, odaklanma, problem çözme ve zihinsel gücü artırma gibi farklı konular üzerine yoğunlaşan Peak sayesinde düşünsel faaliyetlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Uygulamada yukarıda saydığımız amaçları gerçekleştirmek için özel olarak tasarlanmış çok sayıda aktivite mevcut. Yaş, cinsiyet ve sosyoekonomik durumlardan etkilenmeden çalışabilen bu uyuglamayı herkes rahatlıkla kullanabilir. Elbette bu noktada uygulamanın dilinin İngilizce olduğunu belirtmem gerekiyor.

Peak’te toplam 18 oyun bulunmakta. Bu oyunlar kullanıcıların zihinlerini çalıştırarak düşünme potansiyellerini artırıyor. Kendi alanında uzman kişilerce tasarlanmış olan bu oyunları her gün oynamayı alışkanlık haline getirirseniz kısa bir süre sonra zihin dinamikleriniz büyük ölçüde gelişecektir. Her ne kadar ücretsiz olarak sunulsa da dönemlik satın almalarla PRO versiyona yükseltmek mümkün.

Kısa molalarınızda hem zihin egzersizi yapmak hem de eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız Peak’i mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR