Pembe Hareket

Pembe Hareket
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pembe Hareket uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızda ne kadar yürüdüğünüzün kaydını tutabilir, Meme Kanseriyle Mücadele Fonu'na bağış yapılmasını da sağlayabilirsiniz.

Pembe Hareket uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının hem sporları sırasında kaç adım attıklarını veya hangi güzergahtan ne kadar mesafe gittiklerini gösterebilen, hem de sporunuz esnasında attığınız adımlara göre Meme Kanseriyle Mücadele Fonu'na bağışlarda bulunulmasını sağlayan ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı.

Avon tarafından hazırlanmış olan uygulama, 30.000 km mesafeye ulaşana kadar yürüdüğünüz ya da koştuğunuz her bir kilometre için fona 1 liralık bir yardım yapılmasını sağlıyor. Böylece hem sporunuzun hesabını daha kolay bir şekilde tutabiliyor, hem de dolaylı yoldan Avon'un Meme Kanseriye Mücadele Fonu'na bağış yapmasına destek olabiliyorsunuz.

Uygulamanın arayüzü oldukça basit ve anlaşılır bir şekilde hazırlanmış ve ayrıca harita ile desteklenmiş. Böylece güzergahınızı görmeniz de mümkün hale geliyor. Ana ekranı açtığınızda şimdiye dek toplam yürüğünüz mesafeyi, toplamda ne kadarlık bir bağışa vesile olduğunuzu görebiliyor, ayrıca bu mesafeyi ne kadar sürede kat ettiğinizi de inceleyebiliyorsunuz.

Tabii ki yürümeye başladığınızda uygulamadaki "Haydi Şimdi Yürümeye Başla!" bağlantısına tıklamayı da unutmamalısınız. Yürüyüşünüz sonlandığında da gerekli buton karşınıza çıkacaktır. Uygulama GPS bağlantısı ile konumunuzu tespit ettiği için çok uzun süreli kullanımlarda bataryayı biraz bitirebiliyor ve bu nedenle telefonunuzun pilinin uygun durumda olduğundan emin olmalısınız.

Hem spor kaydınızı tutmak hem de hayırlı bir iş yapmak isteyenler için kullanılabilecek elverişli uygulamalardan birisi. Maalesef uygulamada kalori ölçme gibi gelişmiş özellikler ise bulunmuyor.

YORUMLAR