Pembe Panjur 1.0.7 (ios)

Pembe Panjur

Pembe Panjur
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    503

  • Üretici

    Pembe Panjur

Pembe Panjur, kendinize uygun kişiler ile tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabileceğiniz yararlı ve kullanışlı bir iOS evlilik uygulaması.

Pembe Panjur, ciddi olarak evlenmek isteyen ve evlilik için uygun aday bulmak isteyen kişilerin kullanabileceği ücretsiz bir iOS uygulaması.

Web sitesi olarak hizmet veren Pembe Panjur, artık Android ve iOS platformlarında mobil uygulamaları ile de kullanıcılara hizmet veriyor ve binlerce kişinin evlenmesini sağlıyor.

Daha önceden sahip olduğunu bir Pembe Panjur hesabınız yoksa uygulamayı ücretsiz olarak oluşturduktan sonra hemen yeni bir tanes açabiliyorsunuz. Sonrasında ise size yapılacak testler sonucunda karşınıza sosyal ve kültürel açıdan size en yakın adaylarla eşleşme sağlanarak bir çok yeni kişi ile tanışacak ve evlilik yolunda ilk adımı atacaksınız.

Gerçekten evlenmek isteyen ve bunun için uygun bir eş arayan kişilerin yararlanabileceği uygulama, evlilik üzerine kurulu olduğu için arkadaşlık site ve uygulamalarında olan rahatlık tam olarak burada bulunmuyor. Fakat yine de kendi kişisel özelliklerinize göre adaylar bulabiliyorsunuz.

Son yıllarda televizyon ekranlarında gördüğümüz benzer tür programların mobile uyarlanmış versiyonu gibi olan Pembe Panjur'u iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip hemen sizin için en ideal eş adayını aramaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR