Penultimate 4.1.2 (ios)

Penultimate

Penultimate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    664

  • Üretici

    Evernote

iPhone ve iPad'inizi kullanarak el yazısı notlar tutmak ve tüm cihazlarınızdan erişmek istiyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Penultimate uygulaması iPhone ve iPad akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve ünlü not tutma uygulaması Evernote şirketi tarafından hazırlanan ücretsiz bir el yazısı ile not tutma uygulaması. Özellikle dijital olarak not tutmakta zorlananların tercih edebileceğine inandığım uygulama sayesinde direkt olarak ekranınıza yazı yazarak notlarınızı tutabiliyorsunuz.

Notlarınızın yazılacağı mürekkebin renginden tutun da farklı kağıt çeşitlerine kadar pek çok seçenek uygulamada yer alıyor. Aynı zamanda bilekleriniz ekrana değse bile sanal kağıt üzerinde herhangi bir iz bırakmadan temiz notlar tutmanıza yardımcı oluyor. Tuttuğunuz notları ise Evernote hesabınız ile eşleyebiliyor ve tüm cihazlarınız üzerinden kullanabiliyorsunuz.

İçerisinde bulunan arama özelliği ise el yazısı ile yazılmış notlarınızda bile aramalar yapabiliyor ve böylece teker teker tüm sayfaları gezmeye çalışmanıza engel oluyor. Dilerseniz tüm notları pdf formatında arkadaşlarınıza da gönderebilme şansınız var. Uygulama içerisinde bulunan satın alma seçenekleri ile Penultimate'i daha da fazla geliştirebilirsiniz.

YORUMLAR