Perch

Perch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    23

  • Üretici

    Perch Communications Inc.

Perch uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızda iş arkadaşlarınızla uzaktan devamlı video konferanslar gerçekleştirebilirsiniz.

Perch uygulaması, uzak video konferanslar düzenlemek isteyenlerin kullanabilecekleri bir iPhone ve iPad uygulaması olarak yayınlanmış durumda ve benzer pek çok video konferans uygulamasından oldukça ayrı bir yapıya sahip olduğunu belirtmek gerek. Zira uygulamayı kullanırken devamlı olarak kişileri aramak zorunda kalmıyorsunuz ve sürekli olarak birbiriyle iletişim kurması gereken kişiler arama yapmadan video konferanslarını sürdürebiliyorlar.

Ücretsiz olarak sunulan uygulamada kurulum işlemleri de çok kolay bir şekilde tamamlanıyor. Devamlı olarak bulunulan ortamı çeken ve herhangi bir kişi konuştuğunda mikrofonu açarak bunu diğer grup üyelerine de videolu ve sesli şekilde otomatik olarak gönderen uygulama, uzaktan çalışan ofis arkadaşları için en ideal çözümlerden birisi.

Uygulamayı en verimli şekilde kullanmak için iPad veya iPhone cihazlarınızı duvarda ya da masanızda sabit bir yere koymanız gerekiyor. Daha sonra söylemek istediğiniz şeyleri hiç bir butona basmadan direkt olarak oturduğunuz yerden söylemeniz uygulamayı aktifleştirecektir ve söyledikleriniz videonuzla birlikte arkadaşlarınıza iletilecektir.

Güvenli ve hızlı çalışan bir sisteme sahip olan Perch, bu sayede geniş şirketler, ortaklıklar ve takımlar için iyi bir iletişim çözümü haline gelebiliyor. Eğer iş arkadaşlarınızla iletişim kurarken sorunlar yaşıyor ve evden sanal bir ofis ortamı oluşturmak istiyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR