Perfect Shift 10.0.8 (ios)

Perfect Shift

Perfect Shift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Perfect Shift, iPhone ve iPad cihazınızda oynayabileceğiniz drag yarışı oyunları arasında.

Perfect Shift, drag yarışı oyunlarından keyif alıyorsanız kesinlikle oynamanız gerektiğini düşündüğüm bir Lextre oyunu ve bence hem iPhone hem de iPad’de ücretsiz indirilip oynanabilecek en iyi drag yarışları oyunlarından biri.

Lextre hem görsel hem ses hem de oynanabilirlik açısından kalite kokan bir drag araba yarışı ile karşımızda. İlk olarak Windows Phone platformunda karşımıza çıkan ve keşke Android ve iOS’da indirilebilir olsa da oynasam dediğim nadir oyunlardan biri olan Perfect Shift’te illegal düzenlenen sokak yarışlarına katılıyoruz ve son derece acemi bir sürücüyü canlandırıyoruz. Kısa bir test sürüşü ile başladığımız oyuna yarışları kazanarak üst sıralara yükseliyor ve en iyi drag yarışçıları ile kapışma şansı elde ediyoruz.

25’den fazla çekici ve performans canavarı araba ile yarışma fırsatı sunan oyunda düzenli drag yarışlarına katılmanın haricinde kulüp turnuvalarında, günlük özel düzenlenen yarışlarda kendimizi gösterebiliyoruz. Tabii ki oyunun ilk başında bir arabamız bile yok. Yarışları kazanarak paramıza göre garajdan araba seçimimizi yapıyoruz. Yarışlardan kazandığımız paraları arabamızın dış görünümde ufak değişikler performansını artırmak için kullanabiliyoruz. Gerek boyama gerekse de parça yenilemenin ücretsiz yapılabilmesi ise harika.

Tüneller, şehir sokakları, sanayi bölgeleri gibi ilginç mekanlarda yarıştığımız oyunun oynanışı ise çok basit. Ufak test sürüşü esnasında ne zaman kalkış yapmamız gerektiği ve vitesi ne zaman ve nasıl atmamız gerektiği gösteriliyor. Test sürüşünden sonra katıldığımız yarışlarda da ibrenin olduğu yerdeki renk çümbüşünden harika vites atma zamanını kestirebiliyoruz. Tabii ki bu yardımcılar oyunun başlangıcı için geçerli.

iPhone ve iPad’inizde oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu arıyor ve de yüksek ücretler ödemek istemiyor veya ücretsiz ancak reklamsız bir seçenek arıyoranız Perfect Shift’i indirip denemenizi öneririm.

YORUMLAR