Perfect365 2.0.0 (ios)
Perfect365
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,849

  • Üretici

    ArcSoft, Inc

Çektiğiniz fotoğraflarda çok daha güzel çıkmak istiyorsanız bu uygulamayı kullanarak fotoğrafınıza makyaj yapabilirsiniz.

Perfect365 uygulaması iPhone ve iPad'lerinizde kullanabileceğiniz bir makyaj, kozmetik ve güzelleştirme uygulaması. Özellikle fotoğraflarda kötü çıktığınıza inanıyorsanız ve daha güzel sonuçlar elde etmek istiyorsanız uygulamayı denemenizi öneriyorum. Zira içerisinde bulunan araçlar normalde yüzünüze makyaj yaparken uygulayabileceğiniz tüm özellikleri barındırıyorlar ve eksik kalan makyajınızı tamamlama olanağı sunuyorlar.

Uygulamayı kullanırken sahip olduğunuz makyaj araçlarını uygulamak istediğinizde ilk olarak yüzünüzdeki bölgelerin otomatik olarak tanımlanmasını bekliyorsunuz. Böylece kendiniz elle bölge seçimi yapmadan makyajınızın uygulanabileceği alanlar uygulama tarafından otomatik olarak seçiliyor. Ardından hangi kozmetik malzemesini hangi bölgede ve nasıl uygulayacağınızı yine Perfect365 içerisinde yer alan seçenekler vasıtasıyla kolayca belirleyebiliyorsunuz.

Hazırladığınız güzel fotoğraflarınızı daha sonra isterseniz hızlıca sosyal ağlarda paylaşabilir ve arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz.

YORUMLAR