PES 2019 3.0.0 (ios)
PES 2019
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PES 19 (PRO EVOLUTION SOCCER 2019) mobile çıktı! İndir, gerçek maç keyfini çıkar.

PES 19 (PRO EVOLUTION SOCCER 2019) mobile çıkış yaptı! Türkiye liginin de lisanslı olarak yer aldığı PES 2019 mobilde arkadaşlarınızla ve dünya genelinde oyuncularla oynayabileceğiniz farklı birçok mod yer alıyor. Yeni lig lisanslarının yanında dünyaca ünlü efsaneler PES 2019’da sahneye çıkıyor. Yeni canlı güncelleme özelliğiyle PES 2019 mobil her zaman gerçek dünyaya paralel ilerliyor. Grafikleriyle de etkileyici yeni PES mobil futbol oyunu bizlerle!

Konami’nin beklenen futbol oyunu PES 2019’un mobil versiyonu FIFA Mobile 19’un ardından çıktı! PES 2019’un konsollara özgü en yeni maç motoru mobil cihazlara taşınmış durumda. Yenilenen, zenginleştirilen top fiziği mekaniği ile hiç olmadığı kadar keyifli bir maç deneyimi yaşatan, UNREAL ENGINE 4 ile de görsel şölen yaşatan PES 2019 mobil futbol oyununda arkadaşlarınızla teke tek mücadeleye gireceğiniz Yerel Maç modu, arkadaş grubunuzla kendi turnuvalarınızı yapacağınız Bölgesel Lig modu, listenize eklediğiniz kişilerle eşleşip dostluk maçı yapacağınız Arkadaş Maçı modu, dünyanın dört bir yanından oyunculara meydan okuyacağınız Online Maç modu dahil birçok heyecanlı oyun seçeneği sizi bekliyor.

PES 2019 mobilde Türkiye ligi dahil 12 yeni ligin resmi lisansları eklenmiş. Türkiye dışında Avrupa’dan Rusya Ligi, Belçika, İskoçya, Danimarka, İsveç Portekiz, Arjantin, Şili, Japon J.Ligi, Tayland ve Çin ligleri 2019 sezonunda lisanslı olarak oyunda bulunuyor. Sadece lig değil efsane oyuncuların da oyuna eklendiğini görüyoruz. Aralarında Beckham, Romario, Zico, Nedved, Gullit, Maldini, Kahn’ın da bulunduğu dünyaca ünlü efsaneler yer alıyor. Günümüzün ve geçmişin en iyi oyuncularıyla oynama imkanı sunan Konami’ye teşekkürler! Bu sene eklenen Öne Çıkan Oyuncular’dan da bahsetmek gerek. Öne Çıkan Oyuncular, önceki hafta sonunda oynanan maçlarda performanslarıyla etkileyen oyunculardan oluşuyor. Bu oyuncular yüksek istatistiklere sahip oluyor ve yeni beceriler kazanabiliyor. Bunlar dışında FC Barcelona, Liverpool gibi partner kulüpler de dahil futbolun gözde takımlarından oyuncuların özel versiyonları sunuluyor.

YORUMLAR