Pet Rescue Saga 1.19.4 (ios)

Pet Rescue Saga

Pet Rescue Saga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    33,464

  • Üretici

    King.com

iPhone, iPad ve iPod touch üzerinden oynayabileceğiniz Pet Rescue Saga harikalarla dolu ve eğlenceli bir bulmaca oyunu.

Kötü kalpli hırsızlar Pet Rescue Saga'nın harikalarla dolu dünyasındaki sevimli hayvanların peşine düştüler. Bu minik evcil hayvanların kurtarılmak için sizin yardımınıza ihtiyaçları var. Onları kurtarmak için yapmanız gereken tek şey aynı renkteki blokları bir araya getirmek. Toplam 147 zorlu ve karmaşık bölüm boyunca farklı maceralar yaşayacağınız Pet Rescue Saga duyulduğu kadar da basit bir oyun değil. 

Rengarenk ve bir o kadar da göz kamaştırıcı oyun alanında bir yandan sevimli hayvancıkları kurtarırken, bir yandan da güçlendiriciler ve bonus ödüller kazanacaksınız. Seviyeler ilerledikçe kazandığınız elmasları, bombaları, kafesleri ve anahtarları kullanacağınız bir çok görev sizleri bekliyor olacak.

Sevimli hayvancıkları kurtarırken kazandığınız bonus ödüller ve güçlendiriciler oyunu daha da eğlenceli hale getiriyor. Seviyelerin ilerlemesiyle karşınıza çıkan görevlerde, kazandığınız bombaları, kafesleri, elmasları ve anahtarları kullanacağınız göz kamaştırıcı ve rengarenk oyun alanları olacak.

Pet Rescue Saga’yı mobil cihazınıza yükleyerek  Facebook sürümüyle kusursuz bir şekilde senkronize edebilir ve başarılarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Oynarken bir sonraki bölümü merak edeceğiniz bu eğlenceli oyunu denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR