Pet World 1.0.2 (ios)

Pet World

Pet World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sevimli hayvanlar sizin yardımınıza ihtiyaç duyuyor.

Saygın bir veteriner olarak köpekler, tilkiler ve pandalar gibi tatlı hayvanlarla ilgilenebilirsiniz. Kendi hastanenizi yönetin ve yeni hastalıkları ve tedavileri araştırın. Çürük, kırık bir pençe veya ilk muayene size bir hastalığın belirtilerini gösterir.

Envanterinize göz atın. Gıda, merhem, ilaç ve bandajlar günlük olarak gereklidir, her zaman yeterli miktarda malzemenin olduğundan emin olun. Şimdi ve daha sonra klinikte stoklarınızı tutmanıza yardımcı olacak bazı gizli paralar veya tıbbi çantalar bulacaksınız. Tabii ki tüm bu görevleri kendiniz tamamlayamazsınız. Size yardım etmek için daha fazla hemşire ve doktor kiralayın.

Stetoskop veya termometre gibi önemli araçlar size yardımcı olacaktır. Doğru belirtileri bulduysanız, hayvan uygun koğuşa gönderilir. Burada evcil hayvanı X ışınları veya ultrason gibi diğer yöntemlerle tedavi etmeye devam edebilirsiniz. Dünyanın her yerinden sevimli hayvanlar kliniğinize gelecek. Mahallenizdeki dost canlısı kediler ve köpekler, koalalar ve pandalar gibi egzotik türlerle tanışın.

YORUMLAR