Petle 1.0.1 (ios)

Petle

Petle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Petle, hayvanseverleri bir araya getiren konum bazlı sosyal ağ uygulaması.

Petle, hayvanseverleri bir araya getiren sosyal ağ uygulaması. İlk olarak iOS platformunda karşımıza çıkan uygulamada en yakın dostunuzun fotoğraflarını paylaşmakla kalmıyor; yakınınızdaki hayvanseverlerle tanışma imkanınız oluyor ve dostunuzun kaybolması durumunda ilan verebiliyor ve yuva arayan köpek ve kedileri bulabiliyorsunuz.

Hayvanseverlere özel hazırlanmış nadir mobil uygulamalardan biri olan Petle’ın en beğendiğim özelliklerinden birisi de konum bazlı çalışması. Büyüdüğünden evinizde artık besleyemeceğiniz dostunuzun fotoğrafını paylaşıp yakınınızda durumu yerinde kişileri hızlıca görebiliyor, sohbet edebiliyorsunuz. Tabi iki hali vaktiniz yerinde ise sahipsiz, yuva arayan canları görüp yanınıza almanız da mümkün. Keyifli vakitler geçirdiğiniz dostunuzun kaybolması durumunda Facebook, Twitter üzerinden takipçilerinize retweet ricası etmek yerine sadece hayvanseverlerin bulunduğu platforma vererek daha hızlı sonuç alabiliyorsunuz. Yuva arayan ve kayıp canların ayrı olarak harita üzerinden görülebilmesi de güzel düşünülmüş.

Elbette birçok kedi köpek fotoğrafları görebileceğiniz sosyal ağ uygulamasını ücretsiz üye olarak kullanabiliyorsunuz. Arayüz olarak olarak ta günümüz modern uygulamaların seviyesinde, pratik ve hızlı çalışan bir uygulama olduğunu da atlamamak gerek.

YORUMLAR