Petsbro

Petsbro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Petsbro hayvanlar için geliştirilmiş olan bir sosyal ağdır

Petsbro eğer sadece hayvan fotoğraflarının yer verildiği Instagram benzeri bir sosyal ağa göz atmak ve kendi evcil hayvanlarınızın fotoğraflarını paylaşmak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir sosyal ağ uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Petsbro uygulaması kendisini "Hayvanlar için Instagram" olarak tanıtıyor. Facebook, Instagram ve diğer sosyal ağları kullanırken kedi, köpek ve diğer sevmli dostlarımızın fotoğraflarının ne kadar sık paylaşıldığına tanık olabiliyorsunuz. Hayvan fotoğraflarına duyulan bu yoğun ilgi beraberinde de hayvanlar için özel olarak tasarlanmış sosyal medya servislerini beraberinde getiriyor. İşte Petsbro'da bu amaçla tasarlanmış bir sosyal ağ.

Petsbro uygulaması aracılığıyla kullanıcılar evcil hayvanlarına özel Petsbro profilleri oluşturabiliyorlar. Uygulama ile evcil dostlarınıza bir profil açtıktan sonra fotoğraflarını paylaşabiliyor, durum güncellemeleri yapabiliyorsunuz. Bunun yanında diğer Petsbro kullanıcılarının paylaşmış olduğu fotoğraflara da göz atabiliyorsunuz. Petsbro uygulaması kullanıcıların birbirleriyle etkileşim kurmasına izin veriyor. Petsbro üzerinden diğer kullanıcılar fotoğraflarınızı beğeniyor, fotoğraflarınıza yorum bırakabiliyor. Benzer şekilde siz de diğer kullanıcıların fotoğraflarını beğenip yorum bırakabiliyor, fotoğrafları paylaşabiliyorsunuz.

 

YORUMLAR