PewPew

PewPew
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PewPew kuşbakışı olarak oynanan bir aksiyon oyunudur

PewPew oyunculara bolca heyecan sunan sürükleyici bir mobil aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinie ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan PewPew'de piksellerden oluşan bir kahramanı yöneterek dört bir yanımızdan bize amansızca saldıran düşmanlara karşı koymaya çalışıyoruz. Oyun bize Commodore 64 veya Amiga dönemindeki klasik oyunları hatırlatan retro tarzda grafiklere sahip ve bu özellik oyuna özel bir hava kazandırıyor.

PewPew oynanış olaran bir FPS oyununun kuşbakışı hali olarak özetlenebilir. Oyunda arenaya çıkarak etrafımızdaki düşmanlara ateş ediyoruz ve en uzun süre hayatta kalarak en yükek puanı elde etmeye çalışıyoruz. PewPew oldukça ilginç oyun modlarına da sahip. Bazı oyun modlarında ateş ettiğimiz düşmanlarımız patlarken bu düşmanlardan uzaklaşmamız gerekiyor, bazılarında ise giderek zorlaşan bir şekilde dalga dalga bize saldıran düşmanlara karşı savaşıyoruz.

PewPew oldukça yüksek kare hızlarında iOS cihazlarınızda çalışabilen bir mobil oyun. Teknolojik olarak sorunm yaşamayacağınız PewPew akıcı, hızlı ve bağımlılık yapıcı bir yapıya sahip.

YORUMLAR