Pext

Pext
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pext uygulaması ile çektiğimiz fotoğraflara metinler ekleyerek platform üzerinde paylaşabiliyoruz.

Pext, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir sosyal medya uygulaması ve hiçbir ücret ödemeden kullanabilme şansına sahibiz. Uygulama kullanıcılara diledikleri fotoğrafları üzerine metin ekleyebilme şansı veriyor. Daha sonra bu fotoğrafları platform üzerinde paylaşabiliyoruz.

Henüz çok yeni bir sosyal medya platformu olduğu için çok fazla kullanıcısı yok fakat zamanla artacağını düşünüyoruz. Instagram gibi bir izlenim bıraksa da Pext daha çok eğlence odaklı fotoğraflar paylaşmak için ideal bir servis. Fotoğraflarımıza ekleyeceğimiz yazılar ile kendimizi çok daha rahat bir şekilde ifade edebiliyoruz.

Fotoğraflara yazı ekleyebilmek için öncelikle fotoğrafı seçmemiz ve çıkan ekrandaki klavyeyi kullanarak resme uygun bir kelime veya cümle yazmamız gerekiyor. Bu aşamadan sonra fotoğrafları paylaşabiliyoruz. Elbette paylaşım yapmadan önce profil oluşturmamız gerekiyor. Bu safhalar diğer sosyal medya uygulamaları üzerinde gördüğümüz sistemlere benziyor. İsim ve profil fotoğrafı seçmek yeterli. Özel bilgilere gerek yok.

Biraz daha yaygınlaşınca Pext kullanımı çok daha keyifli bir sosyal kanal haline gelecektir. Siz de yeni, taze ve farklı bir paylaşım deneyimi yaşamak istiyorsanız Pext'e bir göz atın.

YORUMLAR